אודות פיברן

 1. ראשי
 2. אודות פיברן
250
לקוחות מרוצים
150
מתקנים איכותיים
1
שנות עשייה
4526
פרוייקטים מושלמים

פיברן , היסטוריה של אהבה לילדים ומתקנים לגני שעשועים

מאז היווסדה לפני למעלה מ-  4 עשורים, פיברן קדימה 1987 בע"מ מקפידה להשתכלל, לרכוש טכנולוגיות חדשות, לברר מה בדיוק ילדים ובני נוער אוהבים וצריכים, ולייצר זאת באיכות ובבטיחות מקסימלית. במהלך עשרות השנים שחלפו, מאות אלפי ילדים הצביעו ברגליים והפכו את פיברן לחברה הוותיקה בתחומה בארץ, ולספקית מובילה של מתקנים לגני שעשועים, מתקני חצר לגני ילדים,מתקני כושר לפארקים,מתקנים לכלבים,ועוד.למוסדות, ארגונים, רשויות מקומיות ומועצות אזוריות בכל רחבי הארץ ואשר שמה הולך לפניה.

פיברן , מרחיבים את המגוון, לא מוותרים על האיכות והבטיחות

חברת פיברן אינה מפסיקה להתחדש, לגוון ולהרחיב את היצע המתקנים לגני שעשועים  וריהוט הרחוב, וזאת מבלי לוותר על ייצור מקומי תחת תוי תקן ובטיחות מחמירים , חומרי גלם איכותיים וצוות מקצועי ומנצח.

פיברן נותנת שירותי תיקונים ותחזוקה שוטפת,יעילה וזריזה של המתקנים שלה לגני שעשועים וריהוט רחוב וזאת בזכות העובדה שהמתקנים מיוצרים בייצור מקומי במפעל הממוקם בארץ, באמצעות טכנולוגיה מפותחת וחדשנית ועם צוות ותיק ומנוסה, וכתוצאה  , נהנית החברה מבידול ויתרון משמעותי לצד מוניטין יוצא דופן.

החדשנות של פיברן

פיברן אינה מפסיקה להתחדש ולחדש ולאחרונה הציבה במגוון רחב של פארקים  ומגרשי משחקים מהודרים לא רק מתקני חצר לגני שעשועים, מתקני קפיץ , נדנדות, מתקני כושר לפארקים, ומתקני אקסטרים  אלא גם משטחי  סקייטפארק ופאמפטראק, ריהוט רחוב מתקנים לכלבים  ומתקנים מונגשים לבעלי מוגבלויות.

המתקנים המרהיבים, החדשים והמחודשים, מופיעים בקטלוג המהודר של החברה.

סל היתרונות של פיברן

 1. חדשנות, יצירתיות ופונקציונאליות ללא גבולות. מאפשרים לחברת פיברן  להמציא את עצמה בכל פעם מחדש
 2. תווי איכות מחמירים. אישורי מכון התקנים,ISO 1901-2000, ת"י 1498, ת"י 1497 ותו פלטינה
 3. חומרים מעולים ומתקדמים בלבד. לשימוש אינטנסיבי, לבטיחות ותחזוקה מקסימליות ולכל מזג אוויר
 4. פתרונות מערכתיים. כולל מתקנים לגני שעשועים, פרגולות, מתקנים לכלבים  וריהוט רחוב
 5. עיצוב ותכנון. מתקני השעשועים וריהוט הרחוב של פיברן מתוכננים ומעוצבים על ידי מעצבים מהשורה הראשונה, להתאמה אופטימאלית לצרכי הלקוח
 6. שירות ללא דופי. יחס אישי והקפדה על לוחות זמנים
 7. ייצור מקומי והתקנה עצמית, זריזה ויעילה. הגאווה שלנו – גאווה ישראלית
 8. בטיחות מרבית אופטימאלית. משחק בטוח לילדים ושקט נפשי להורים
 9. מענה למגוון רחב של אוכלוסיות. כולל מתקנים מונגשים לבעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים 
 10. תחזוקה שלנו, אצלכם בפארק או אצלנו במפעל. חלפים זמינים וטיפול זריז ומקצועי המאפשרים להמשיך את השימוש השוטף במתקנים ללא השבתת הפארק.

פיברן, פרויקטים ולקוחות

בנוסף לחומרים המעולים, לתווי התקן המחמירים וליצור המוקפד מספרים עלינו לקוחות שבפיברן "הכל נעשה באהבה". השירות ללא דופי, היחס האישי והשמירה על לוחות הזמנים מאפשרת לכל לקוח לקבל את המוצר בדיוק, אבל בדיוק בזמן!

בין לקוחותיה של פיברן רשויות מקומיות ומועצות אזוריות, משרדים ממשלתיים וכן מוסדות וארגונים מגוונים ובהם קבלנים וחברות בניה, בתי מלון ומוסדות חינוך

פיברן, אידיאולוגיה של בטיחות, איכות ובקרה.

כל המתקנים של פיברן, למעלה מ- 300 במספר, נושאים את תו התקן הישראלי המחמיר ת"י 1498. למתקני הכושר והספורט תו תקן ת"י1497. כולם   מיוצרים בישראל ומותקנים באופן מקצועי בכפיפות למערכת בקרת האיכות ISO 9001- 2000 הכוללת גם תהליכי בקרת איכות מחמירים.

תווי התקן בהם מתהדרת החברה מקנים תוצאה אחת בלבד: בטיחות מושלמת של המתקנים – לרווחת הילדים ולטובת השקט הנפשי של ההורים.

חגורת הבטיחות של פיברן

תפריט
0
  0
  סל הצעות מחיר
  אין מוצרים חזרה לאתר להמשך
  Call Now Buttonחייגו אלינו