ריהוט רחוב

 1. ראשי
 2. ריהוט רחוב

ריהוט רחוב

מציג את כל 39 התוצאות

ריהוט רחוב לשטחים ציבוריים

כשאנו באים לבחור ריהוט רחוב עלינו להתחשב במספר אלמנטים בבחירה שלנו. התאמה לשטח,האוירה שאנו רוצים לייצר בפארק או בשטח הציבורי.בחירה מיטבית של ספסלי רחוב תיתן לכם תחושה של שייכות למקום החדש אשר בו אתם מבכרים לבלות. בחירה נבונה ומושכלת של כיסאות רחוב עשויה להשרות בפארק שלכם אווירה של נינוחות רבה. שולחנות מעץ יקנו אוירה של כפריות ואורגניות.במידה והפארק או השטח הציבורי שלכם יעוצב בצורה מיטבית ובבחירה מושכלת של ריהוט הרחוב המתאים, הוא יספק המשך לעיצוב לסביבה הפנימית של הפארק שלכם ובחירת ריהוט רחוב מתאימה תתרום ביותר לעבודת העיצוב.

מה הן המטרות של הצבת ספסלי רחוב?

 • תחזוקה קלה ואחסון – עליכם להשתדל לבחור מבעוד מועד במוצר שולחנות רחוב אשר הם עמידים בנזקים של הסביבה. יש לשים לב כי החומרים מהם עשויים השולחנות עמידים וחזקים בפני רוח ושמש יוקדת אלו ובכך ניתן לתחזק ולשמר אותם בצורה הטובה ביותר.
 • שמרו על איכות המוצרים – ספסלי רחוב איכותיים אומנם עלותם גבוהה יותר, אבל בראייה כוללת להרבה שנים – הם ישמרו על החוזק והצורה שלהם, ולכן תוכלו להמעיט בתחזוקה שלהם.
 • נוחות ויציבות – אם בחרתם במוצרים שעלו לכם הרבה כסף, האם ידוע לכם באם הם יעמדו במבחן המציאות? אשפתונים לרחוב יציבים יחזיקו מעמד לאורך הרבה שנים והם יבטיחו כי הפארק שלכם יהפוך למיזם אשר בו המשפחה תאהב להיאסף ביחד. ואין ספק, כי גם אפקט הנוחות חשוב מאוד.
 • גודל – עליכם לבחור ברהיטים אשר יתאימו בגודל שלהם לפארק שלכם. רהיטים קטנים מדי יאבדו מן הנוכחות שלהם מההיבט העיצובי בגינה גדולה למדי, וכן הדבר לגבי ההפך של הדברים.

אינפורמציה אודות ספסלי רחוב מעץ

עד לפני מספר שנים, הדור הקודם, היו מסתפקים בשולחן בצבע לבן מפלסטיק כולל כיסאות על מנת שיוכלו לבלות כראוי בפארק שלהם, אך בחלוף השנים ישנה מודעות לאופן העיצוב של הפארק לחלוטין. במידה וברצונכם להוסיף לפארק שלכם אלמנטים של עיצוב תוך כדי הבלטה של החומר עץ, אשר יש לו שילוב נהדר וייחודי כמעט עם כל סגנון של פארק – הן אם מדובר בפארק יותר מגוון, אשר משלב תבלינים או עצי פרי ובין אם מדובר בפארק אשר מושתת בעיקרו על אדניות של פרחים – העץ משחק תפקיד נכבד למדי בכל מה שקשור לאלמנט העיצוב של הפארק שלכם.

תפריט
נגישות
0
  0
  סל הצעות מחיר
  אין מוצרים חזרה לאתר להמשך
  Call Now Buttonחייגו אלינו