מתקנים משולבים ממתכתּ

  1. ראשי
  2. מתקנים משולבים ממתכתּ

מתקנים משולבים ממתכתּ

מציג את כל 52 התוצאות

מתקנים משולבים ממתכת לשטחים ציבוריים

מתקני משחק ממתכת לילדים נחשבים למומלצים מאוד בעיקר בגני שעשועים ציבוריים ולכן ניתן להבחין שמתקני מתכת לילדים בגני שעשועים הם הנפוצים ביותר.פארק שעשועים נחשב למקום שמגיעים אליו ילדים בכל טווחי הגילאים ולפעמים ההתייחסות למתקן שעשועים היא לא נכונה, מה שגורם למתקני המשחקים להיהרס מהר הצפוי.ולכן, אחד היתרונות של מתקני שעשועים ממתכת לפארקים  של חברת פיברן הוא הקושי להרוס אותם .המתקנים חזקים, עמידים בפני נזקי מזג אויר וונדליזים. ומתוחזקים באופן שוטף על ידי צוות מקצועי , ולכן הרבה רשויות בוחרות להתקין מתקני מתכת לגני שעשועים של חברת פיברן.
יתרון נוסף שחשוב לדעת על מתקני  משחק ממתכת לגני שעשועים של פיברן הינו התחזוקה שלהם שנחשבת לקלה יחסית,ומלאי חלפים זמין באספקה מהירה.

מתקני השעשועים של חברת פיברן משלבים בתוכם מתקני כבלים ואקסטרים , גשרים, מנהרות זחילה, מגלשות, עמודי טיפוס ועוד.כל המתקני המשחק מיוצרים תחת בקרת איכות קפדנית ובעלי תוי תקן מחמירים, מה שהופך את המתקנים לחווייתים ובטיחותיים  לכל גיל.

במגוון הפרויקטים שלנו ברחבי הארץ ניתן להתרשם מרמת התכנון המקצועי, ניצול שטח מקסימלי , התאמת סוגי מתקנים שונים לגיל המשתמשים ולתנאי השטח .כמו מתקני משחק לפעוטות,מתקנים המתאימים לבתי ספר, מתקנים גדולים יותר לפארקים עירוניים ושטחים ציבוריים גדולים וכו'.

תפריט
Call Now Buttonחייגו אלינו
נגישות
0
    0
    סל הצעות מחיר
    אין מוצרים חזרה לאתר להמשך